[wp-story]

Lajme

Policia në aksion me ‘sabah’, për bartjen e maskave

Policia në aksion me ‘sabah’, për bartjen e maskave
08:51 | 22 Tetor 2020

Pjesëtare të Policisë së Kosovës janë parë në aksion qysh në orët e hershme të mëngjesit.

Të njëjtit në terren kanë dalë për të gjobitur personat që nuk bartin maska,.

Vlen të përmendim faktin se ditëve të fundit ka pasur rritje të të infektuarve me Covid19, dhe si shkas edhe janë shtuar kontrollet.

Ndryshe në 24 orët e fundit në vendin tonë janë shënuar 124 raste të reja me Covid19.

“Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj

Të tjera