[wp-story]

Kronika

Policia ka gjetur mjet të pashërthyer në Gjakovë

Policia ka gjetur mjet të pashërthyer në Gjakovë
15:48 | 17 Tetor 2020

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ditën e djeshme ka gjetur mjet të pashpërthyer në Gjakovë, raporton Front Online.

Njoftimi i Policisë:

Gjakovë 16.10.2020-08:10. Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se derisa ishte duke ecur ka vërejtur mjetet e dyshimta. Njësitet policore kanë bërë sigurimin e vendit të ngjarjes dhe njësiti për deminim ka bërë tërheqjen e mjetit pa ndonjë incident.

“Graniti” hap showroom-in e dytë në Prishtinë (VIDEO)

Të tjera