Lajme

Policia jep detaje për therjen me thikë në Prishtinë

Policia jep detaje për therjen me thikë në Prishtinë
23:10 | 16 Qershor 2021

Pak minuta më herët FrontOnline ka raportuar për një therje me thikë në Prishtinë, ku një mashkull ka goditur një mashkull tjetër.

Sipas informatave i dyshuari ka ikur nga vendi i ngjarjes.

Lajmin për FrontOnline e ka konfirmuar edhe zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

Ahmeti tha se një person ka mbetur i lënduar pasi është therur me thikë në rrugën “2 korriku” në Prishtinë dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor.

“Sot rreth orës 22 :00, kemi marrë informatën për një lëndim trupor të ndodhur në rrugën “2 korriku” në Prishtinë. Bazuar në të dhënat fillestare, në këtë rast nga një mjet i mprehtë është lënduar një person. I njëjti është dërguar për trajtim mjekësor. Hetuesit policor kanë nisur një hetim lidhur me rrethanat e këtij rasti”, tha Ahmeti./FrontOnline/

Therje me thikë në qendër të Prishtinës, i dyshuari ka ikur nga vendi i ngjarjes

Kredi me afat rekord të shqyrtimit dhe aprovimit

Të tjera