Kronika

Policia jep detaje për shkatërrimin e bankomatit me eksploziv në Komoran

Policia jep detaje për shkatërrimin e bankomatit me eksploziv në Komoran
09:38 | 03 Korrik 2020

Policia e Kosovës ka dhënë detaje për shkatërrimin e një bankomati me eksploziv në Komoran të Drenasit, raporton Front Online.

Sipas policisë të dyshuarit janë larguar në drejtim të panjohur.

“Komoran, Drenas 02.07.2020-03:54. Është raportuar se katër person-a të panjohur duke përdorur mjetë eksploziv e kanë dëmtuar-shkatërruar bankomatin e një banke dhe janë larguar në drejtim të panjohur. Njësitë relevante policore , një zyrtar i bankës dhe njësiti i sigurimit privat kanë dalë në vendin e ngjarjes”, thuhet në raportin 24-orësh të policisë. /Front Online

Prince Caffe pjesëmarrës në panairin DUBAI EXPO 2021

Të tjera