×
 • Lajme
 • Lajme

  Policia jep detaje për personin që u gjet i vdekur në Gjakovë

  FrontOnline
  04 Nëntor 2019

  Një person ka vdekur pasditen e së shtunës në Gjakovë, ndërkaq trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksiom. Policia e Gjakovës ka dhënë më shumë detaje për këtë rast.

  Në fshatin Osekhil të Gjakovës, pasditen e së shtunës, familjarët e kanë gjetur në oborrin e shtëpisë të shtrirë

  Pasditen e së shtunës, në fshatin Osekhil të Gjakovës, në person i moshës rreth 60-vjeçare është gjetur i shtrirë në oborrin e shtëpisë nga familjarët e tij.

  Zëdhënësi i policisë së Gjakovës, Lumni Graishta, ka treguar për Express se viktima ka ndërruar jetë gjatë bartjes për në spital.

  ​“Rasti ka ndodhur në fshatin Osekhil të shtunën rreth orës 14:54. Viktima është gjetur i shtrirë në oborr prej familjarëve, është njoftuar emergjenca e Gjakovës, gjatë transportimit ka vdekur, ka arritë pa shenja jete në spital”, ka treguar Graishta.

  Graishta ka theksuar se sipas deklaratave të familjarëve, viktima ka pasur probleme shëndetësore.

  “Sipas deklaratave të para të familjarëve, dyshohet se ka pasur probleme shëndetësore, mirëpo meqenëse vdekja ka ndodhur jashtë mbikëqyrjes mjekësore, është dërguar në IML për obdukson”, ka thënë Graishta

  Punimet në rrjet, KEDS njofton për vendet që s’do të kenë rrymë
  Nga Rubrika
  Lajme01 Dhjetor 2023
  Burime të “Indeksonline” bëjnë të ditur se autori i vrasjes së Liridona Murselit dyshohet të jetë Granit Plava. Ai është prangosur nga...
  Lajme01 Dhjetor 2023
  Policia e Kosovës ka konfirmuar se dy persona janë arrestuar në lidhje me vrasjen e Liridona Murselit. Nacionale ka marrë vesh nga...
  Lajme01 Dhjetor 2023
  Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar dy persona të dyshuar për vrasjen e Liridona Murselit. Rastin përFront Online e ka...
  Të tjera
  Vip01 Dhjetor 2023
  Mbrëmë pas darkës së të nominuarve kanë ndodhur disa biseda interesante, po ashtu janë dhënë edhe disa deklarata të forta. Derisa Buci,...
  Vip01 Dhjetor 2023
  Mbrëmë banorët e Big Brother VIP Kosova, Santiana dhe Buci kanë diskutuar për marrëdhënien e tyre në lojë. Santiana e ka pyetur...
  Vip01 Dhjetor 2023
  Banori i Big Brother VIP Kosova, Blero është shprehur i habitur me një pyetje të marrë nga publiku. Pyetja ishte se kë...
  Vip01 Dhjetor 2023
  Mbrëmë Edona, Buci dhe Alby janë sqaruar për një çështje mes tyre. Bëhet fjalë për Edonën e cila ishte kthyer me të...
  Vip01 Dhjetor 2023
  Banori i Big Brother VIP Kosova, Blerando ka shfaqur disa herë që është një djalë punëtor dhe nuk është dembel kur duhet...
  Vip01 Dhjetor 2023
  Mbrëmë Blerando ka pyetur Edonën se a mundet të përballet me banorët e Big Brother VIP Kosova. Ndër ta ai i përmendi...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.