[wp-story]

Lajme

Policia jep detaje për arrestimin e dy shtetasve rusë

Policia jep detaje për arrestimin e dy shtetasve rusë
10:46 | 14 Janar 2020

Policia e Kosovës njofton se dje në fshatin Sarpelj të Leposaviqit janë arrestuar dy shtetas rusë, një femër dhe një mashkull nën dyshimin se të njëjtit me veturën e tyre me targa të Malit të Zi e kanë kaluar ilegalisht kufirin Serbi- Kosovë.

Me vendim të prokurorit dy të dyshuarit janë dërguar në mbajtje ndërsa vetura u është konfiskuar.

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera