Kronika

Policia jep detaje për aksidentin në Obiliq ku u lënduan dy persona

Policia jep detaje për aksidentin në Obiliq ku u lënduan dy persona
19:30 | 09 Dhjetor 2022

Dy persona në Obiliq kanë pësuar pëndime trupore pasi që janë goditur një automjet.

Rastin për Front Online e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë, për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

“Sot rreth orës 19:00 kemi pranuar informatën se në rrugën “Hasan Prishtina” në Obiliq, ka ndodhur një aksident trafiku. Në këtë aksident kanë qenë të përfshirë, dy këmbësorë dhe  një automjet. Si pasojë e aksidentit lëndime të rënda trupore kanë pësuar dy persona (këmbësorë) të cilët janë dërguar për tretman mjekësor”, ka thënë ajo.

Sipas Ahmetit, me rastin po merret njësiti i trafikut./Front Online

Aksident në Obiliq, dy fëmijë goditen nga një automjet

Prince Caffe shpërblen për festa Fitoren me veturë Fiat 500

Të tjera