[wp-story]

Kronika

Policia e Kosovës arreston dy persona, u rrahën mes vete

Policia e Kosovës arreston dy persona, u rrahën mes vete
13:15 | 17 Tetor 2020

Dy persona janë arrestuar në Podujevë, pasi që të njëjtit janë rrahur mes vete duke i shkaktuar lëndime trupore njëri tjetrit, raporton Front Online.

Njoftimi i Policisë së Kosovës:

Podujevë 15.10.2020-23:10. Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovar pasi që të njëjtit janë rrahur mes vete duke i shkaktuar lëndime trupore njëri tjetrit. Nga të dyshuarit ishin përdorur një revole jo funksionale dhe një boks i hekurit. Njësitë policore kanë konfiskuar një armë (revole) ndërsa boksi i hekurit që dyshohet se është përdorur nuk është gjetur. Të dyshuarit kanë pranuar tretman mjekësor dhe me vendim të prokurorit pas intervistimit janë liruar, rasti në procedurë të rregullt.

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera