[wp-story]

Lajme

Policia e Ferizajt kërkon ndihmën e qytetarëve për ta arrestuar këtë person

Policia e Ferizajt kërkon ndihmën e qytetarëve për ta arrestuar këtë person
15:39 | 22 Dhjetor 2020

Drejtoria rajonale e Policisë në Ferizaj, kërkon ndihmën e qytetarëve për gjetjen dhe arrestimin e Arlind Imer Berishës, i lindur me 01.12.2000 në fshatin Brestovc, Komuna e Rahovecit.

Sipas policisë, Arlindi është i kërkuar për veprat penale: Grabitje dhe mashtrim.

Policia e Kosovës kërkon nga qytetarët e Republikës se Kosovës që kushdo që ka informacion për vendndodhjen e personit të dyshuar ta lajmërojë Policinë e Kosovës./FrontOnline/

 

Petrol Company në muajin e shenjtë të Ramazanit, dhuron pako ushqimore per familjet nevojtare në qytetin e Vitisë

Të tjera