Kronika

Policia blindon Emergjencën, aty janë shtrirë të gjithë të plagosurit e tragjedisë së sotme në Lipjan

Policia blindon Emergjencën, aty janë shtrirë të gjithë të plagosurit e tragjedisë së sotme në Lipjan
10:05 | 03 Korrik 2020

Shumë pjesëtarë të policisë së Kosovës ndodhen në afërsi të Emergjencës së QKUK-së në Prishtinë.

Aktualisht hetuesit policor janë duke punuar për të sqaruar të gjitha rrethanat që lidhen me rastin ku një person humbi jetën dhe pesë të tjerë u plagosën si pasojë e përleshjes me armë që ndodhi mëngjesin e sotëm.

Cilësi, gatim dhe shpërblim

Të tjera