[wp-story]

Kronika

Policia arreston personin e tretë “grabitja në Shtime”, vëllai i hajnit tjetër

Policia arreston personin e tretë “grabitja në Shtime”, vëllai i hajnit tjetër
14:17 | 10 Gusht 2019

Pas një punë efikase dhe profesionale, Policia e Kosovës ka arritur ta arrestoj edhe personin e tretë të përfshirë në rastin e grabitjes në një shtëpi private në Shtime.

Indeksonline mëson se bëhet fjalë për A.Tahirajn.Ai u kap nga organet e sigurisë në lagjen “Arbëria” në Prishtinë

 

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit (VIDEO)

Të tjera