[wp-story]

Kronika

Policia aksion tek ‘Lokalet e Lesnes’

Policia aksion tek ‘Lokalet e Lesnes’
22:03 | 10 Janar 2020

Njësia Speciale e Policisë së Kosovës është duke kryer aktualisht, një aksion tek lokalet e “Lesnas” në Prishtinë.

Rasti është konfirmuar edhe nga zyrtari për informim në Policinë e Kosovës, Bajram Krasniqi. Ai ka thënë se policia po kryen një kontroll  në atë pjesë dhe nuk ka ndonjë informacion tjetër.

“Mund të konfirmojë se Policia e Kosovës është duke kryer një kontroll në atë pjesë dhe për çdo informatë tjetër do të informoheni me kohë”.

Më poshtë mund t’i shihni disa pamje nga vendi i ngjarjes.

“Graniti” hap showroom-in e dytë në Prishtinë (VIDEO)

Të tjera