[wp-story]

Bota/Rajoni

Pogradec, makina përplas këmbësorin

Pogradec, makina përplas këmbësorin
22:14 | 10 Janar 2020

Një aksident është regjistruar këtë mbrëmje në fshatin Zdërvaskë të Pogradecit.

Bëhet me dije se një makinë ka përplasur një këmbësor, shkruan Top Channel

Goditja i ka shkaktuar plagë të shumta personit, i cili është transportuar për në spitalin e Pogradecit. I plagosuri është vendosur nën kujdesin e mjekëve, por vijon të jetë në gjendje të rëndë për jetën.

Ndërkohë, policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për të përcaktuar shkaqet e aksidentit./Front Online/

“Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj

Të tjera