Kronika

Podujevë, hajnat hyjnë në një shtëpi dhe vjedhin një pushkë të gjuetisë, stoli ari dhe para të gatshme

Podujevë, hajnat hyjnë në një shtëpi dhe vjedhin një pushkë të gjuetisë, stoli ari dhe para të gatshme
10:50 | 14 Korrik 2020

Një qytetar nga komuna e Podujevës ka paraqitur rastin në Policinë e Kosovës se në mbrëmjen e së dielës i kishin hyrë brenda shtëpisë persona të panjohur e të cilët i kanë vjedhur pushkën e gjuetisë, stoli ari dhe para të gatshme.

Policia njofton se rasti është duke u hetuar, njofton raporti 24-orësh i policisë.

Prince Espresso miku më i mirë i yjeve të Sunny Hill Festival

Të tjera