[wp-story]

Bota/Rajoni

Po vizitonte të goditurit nga tërmeti, Ramës i del fort punë me qenin

Po vizitonte të goditurit nga tërmeti, Ramës i del fort punë me qenin
18:22 | 01 Dhjetor 2019

Teksa qeni në një banesë aty afër lehte, pasi po shihte njerëz të panjohur rreth shtëpisë së pronarëve të tij Rama ka vendosur që t’i bërtasë.

“Hë pusho! Pusho! Dhe ty të kemi mangut. Pusho, ça të bëjë dhe ai tani, ai pret gazetarët”, u shpreh Rama dhe në fund qeshi.

 

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera