[wp-story]

Kronika

Plas grushti mes policëve në Tiranë

Plas grushti mes policëve në Tiranë
12:02 | 13 Janar 2021

Një sherr i pazakontë ka ndodhur në Tiranë mes një polici të Policisë së Shtetit dhe dy policëve të Bashkisë Tiranë.

Ardit Zenelaj, i cili saktësisht është me detyrë punonjës policie e Forcave Operacionale të SHÇBA, teksa drejtonte automjetin pranë kryqëzimit të rrugës ‘’Jordan Misja’’ është ndaluar nga policët bashkiakë.

Ai nuk iu bind urdhërit si dhe madje ka kanosur dy policët me inicialet V.S, dhe K.K. Tashmë ngjarja ka përfunduar në Prokurori. (Lapsi.al)

“Graniti” hap showroom-in e dytë në Prishtinë (VIDEO)

Të tjera