[wp-story]

Kronika

Plaçkitet një pompë derivatesh në Vushtrri

Plaçkitet një pompë derivatesh në Vushtrri
10:48 | 20 Qershor 2020

Të premten rreth orës 04:25 të mëngjesit është plaçkitur një pompë derivatesh në rrugën “Faruk Beqiri” në Vushtrri.

Të dyshuarit nën kërcënimin e armëve i kanë plaçkitur rreth 130 euro dhe janë larguar në drejtim të panjohur.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se derisa ishte duke punuar në pompën e derivateve, dy të dyshuar të maskuar nën kërcënimin e armëve i kanë grabitur rreth 130 euro dhe janë larguar në drejtim të panjohur”.

“Graniti” hap showroom-in e dytë në Prishtinë (VIDEO)

Të tjera