×
 • Lajme
 • Lajme

  Petrol Company me zbritje prej -7 centëve në naftë dhe benzinë në këto pika

  FrontOnline
  22 Qershor 2020

  Petrol Company duke filluar nga sot (22 qershor) ka njoftuar se do ta fillojë një kampanjë të re nga e cila do të përfitojnë të gjithë konsumatorët e vet.

  Kampanja ka të bëjë me një zbritje prej minus 7 centëve në litrin e naftës dhe benzinës. Megjithatë, kjo zbritje do të vlejë për 6 pika të Petrol Company.

  Këto janë pikat në të cilat është aktive kampanja që nga sot:

  – Çagllavicë (në dy anët e rrugës)
  – Dragodan (në hyrje të Prishtinës nga Mitrovica)
  – Podujevë
  – Mitrovicë
  – RahovecGjithashtu ju bëjmë të ditur që edhe në të gjitha pikat tjera të Petrol Company, vazhdojnë të jenë çmimet më të lira në treg, dhe jeni të garantuar për kualitet të lartë. Ju kujtojmë që një rezervarë i derivatit të furnizuar në Petrol Company, ju mundëson të bëni deri në 10% kilometra më shumë.Përndryshe, Petrol Company shumë shpejt do të vjen edhe me befasi tjera! Vizitojeni.

  Kontakt social media #petrolcompany

  (Artikull i sponsorizuar nga Petrol Company)

  Kush janë parakushtet efektivitetit dhe efiçiencës?
  Nga Rubrika
  Lajme02 Tetor 2023
  Rreshteri Afrim Bunjaku, i cili ishte pjesëtar i Policisë së Kosovës nga viti 2001, u vra mëngjesin e 24 shtatorit pas përplasjes...
  Lajme02 Tetor 2023
  Ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Igli Hasani ka deklaruar në seancën e Parlamentit shqiptar se sulmi i grupeve terroriste serbe në veri...
  Lajme02 Tetor 2023
  Ministri federal gjerman i Bujqësisë, Cem Özdemir në prag të vizitës së tij në Kosovë ka deklaruar se Kosova sërish është nën...
  Të tjera
  Lajme02 Tetor 2023
  Të dielën dyshohet se është kryer vjedhje në banesën e ministres së Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë, Rozeta Hajdari, lidhur me rastin policia...
  Lajme02 Tetor 2023
  Nënkryetari i LDK-së, Anton Quni theksoi se në fillim numri i armatimit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës numërohej në gishta, por siç...
  Lajme02 Tetor 2023
  Ish-prokurori, Sylë Hoxha, ka thënë në Pressing të T7, se pasi janë hapur hetimet për Milan Radojçiqin, ka pranuar informacione më vonë...
  Lajme02 Tetor 2023
  Lisa McClain, anëtare e Komitetit për Arsimin dhe Punën në Dhomën e Përfaqësuesve në Michigan të ShBA-së, ka thënë se Kosova që...
  Bota/Rajoni02 Tetor 2023
  Forcat ukrainase kanë arritur që me dronët kamikaz, të godasin rëndë veturat dhe pozicionet mbrojtëse të ushtrisë ruse në afërsi të Soledarit....
  Lajme02 Tetor 2023
  Drejtoresha e Klinikës Plastike ,Violeta Zatriqi, ka njoftuar të gjitha gratë të cilat janë operuar nga kanceri i gjirit mund të rikonstruktojnë...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.