[wp-story]

Lajme

Pesë persona të lënduar në aksident trafiku në magjistralen Ferizaj-Kaçanik

Pesë persona të lënduar në aksident trafiku në magjistralen Ferizaj-Kaçanik
22:15 | 02 Mars 2021

Pesë person kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në magjistralen Ferizaj-Kaçanik.

Rastin për Front Online  e ka konfirmuar Bajram Krasniqi, zëdhënës i Policisë së Kosovës.

Ai tha se në aksident janë përfshirë dy automjete.

“Në ora 18:08, policia është njoftuar për një aksident trafiku në magjistralen Ferizaj-Kaçanik (Fshati i Vjetër). Në aksident janë përfshirë dy automjete dhe si pasojë e aksidentit pesë persona kanë pësuar lëndime. Njësia policore e trafikut e Drejtorisë Rajonale të Ferizajit është marrë me aksidentin”.

“Graniti” hap showroom-in e dytë në Prishtinë (VIDEO)

Të tjera