[wp-story]

Kronika

Pesë kosovarë rrihen mes vete në një kafene në Mitrovicë të Veriut

Pesë kosovarë rrihen mes vete në një kafene në Mitrovicë të Veriut
08:50 | 03 Maj 2021

Pesë kosovarë rrihen mes vete në një kafene në Mitrovicë të Veriut

Mbrëmë rreth orës 22:09 minuta, kur edhe do të duhej të ishin të mbyllura kafetë sipas vendimit të Qeverisë, pesë kosovarë janë rrahur mes vete në një kafe në Mitrovicë të Veriut.

Policia e Kosovës ka dhënë detaje për këtë rrahje në raportin 24-orësh.

Sipas raportit të policisë, të njëjtit kishin qenë në gjendje të dehur.

Të lënduarit kanë pranuar tretman mjekësor.

“Mitrovicë Veri 01.05.2021 – 22:09. Raportohet se në një kafiteri nën ndikim të alkoolit janë rrahur mes veti pesë meshkuj kosovarë .Të lënduarit kanë pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raport të policisë.

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera