Sport

Përpos ndeshjes Shkupi – Ballkani, Liga e Evropës dhe Liga e Konferencës sjellin sot shumë ndeshje interesante

Përpos ndeshjes Shkupi – Ballkani, Liga e Evropës dhe Liga e Konferencës sjellin sot shumë ndeshje interesante
09:29 | 18 Gusht 2022

Faza “play-off” e Ligës së Konferencës dhe Ligës së Evropës do të sjellë sot shumë e shumë ndeshje interesante.

Vetëm në Ligën e Evropës, mbrëmja e sontme sjell dhjetë ndeshje, shkruan FrontOnline.

Ndër ndeshjet më të forta luhen mes Austria Viennës dhe Fenerbahçes, Ludogoretsit dhe Zalgirisit si dhe Malmo – Sivasspor.

Kurse, në Ligën e Konferencës luhen rreth 20 ndeshje.

Në mesin e tyre është edhe dueli shqiptar mes Shkupit dhe Ballkanit./FrontOnline/

Prince Caffe pjesëmarrës në panairin DUBAI EXPO 2021

Të tjera