Sport

Përpos Ballkanit, sonte në Ligën e Konferencës luhen edhe shumë ndeshje tjera interesante

Përpos Ballkanit, sonte në Ligën e Konferencës luhen edhe shumë ndeshje tjera interesante
08:20 | 06 Tetor 2022

Përpos Ligës së Evropës, sonte në aksion rikthehen edhe ndeshjet e Ligës së Konferencës.

Në kuadër të fazës së grupeve të kësaj gare, sonte luhen 16 ndeshje interesante, shkruan FrontOnline.

Ndeshjet janë të vlefshme për rrethin e tretë, teksa disa nisin nga ora 18:45 dhe disa nga ora 21:00.

Dita e Ballkanit, skuadra e Ilir Dajës kërkon rezultat pozitiv ndaj Sivassporit

Përpos Ballkanit që ndeshet me Sivassporin në Turqi, sonte luhen edhe ndeshjet tjera interesante.

Villareali është nikoqir i Austria Biennës, Slavia Praga ndeshet me Clujin, ndërsa Baseli me Slovan Bratislavën./FrontOnline/

Shumë sport në platformën Artmotion, sezoni i ri në ligat më të forta të botës sjellë shumë ekskluzivitete

Të tjera