[wp-story]

Lajme

Përplasje në Komisionin e të Pagjeturve, Bogujevci-Musliut: Kush po viktimizohet çika e mirë

Përplasje në Komisionin e të Pagjeturve, Bogujevci-Musliut: Kush po viktimizohet çika e mirë
11:15 | 20 Nëntor 2020

Në komisionin për për të Drejtat e Njeriut, Barazi Gjinore, për Persona të Pagjetur dhe Peticione, anëtarja, Saranda Bogujevci ka pasur një përplasje me anëtarët e këtij komisioni.

Anëtarja nga radhët e LDK-së, Saranda Musliu i tha Bogujevcit që po viktimizohet sa i përkët çështjes së të pagjeturve.

“Kush po viktimizohet qika e mirë, unë nuk viktimizohna”, ia ktheu Bogujevci.

Madje Boguejvci pati një përplasje edhe me Teuta Haxhiun nga AAK-ja.

“A ta përfundojmë edhe i grahim muhabetit”, thotë Bogujevci, e cila insiston të flasë gjatë gjithë kohës kur ndodhi përplasja.

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera