×
 • Vip
 • Vip

  Përplasja e Blerandos dhe Azemit, klipi që tregon në detaje se si nisi gjithçka (VIDEO)

  FrontOnline
  20 Nëntor 2023

  Gjatë spektaklit ‘Prime’ të formatit televiziv, Big Brother VIP Kosova, është transmetuar një video material me protagonist, Blerandon dhe Azemin.

  Brenda klipit shihet përplasja e tensionuar mes dyshes, e cila ka ndodhur tek pjesa e pishinës së shtëpisë.

  Debati ka qenë i ashpër, dhe të njëjtin, mund ta ndiqni përmes videos në linkun e mëposhtëm.

  EKSKULZIVE: Art Motion dhe Klan Kosova fitojnë të drejtën televizive të Superligës, Ligës së parë si dhe Kupës së Kosovës 
  Nga Rubrika
  Vip02 Dhjetor 2023
  Mbrëmja e premte solli befasi të shumta në skenën e “Dancing With the Stars Albania”. Bukuroshja e dashur nga Kosova, Juliana Nura,...
  Vip02 Dhjetor 2023
  “Vëllai i Madh” i ka sjellë shtëpisë një banore të re – DJ Miss Rose, është konkurrentja tjetër e re që iu...
  Vip02 Dhjetor 2023
  “Vëllai i Madh” i ka sjellë shtëpisë dy banorë të rinj– këngëtarët Mirdon Pacolli dhe Ardi Gashi, janë dy konkurrentët që i...
  Të tjera
  Bota/Rajoni02 Dhjetor 2023
  Vullkani Etna, më aktivi në Europë ka shpërthyer sërish. Në videot e publikuara në rrjete sociale, duken pamjet spektatolare të rrjedhjes së...
  Lajme02 Dhjetor 2023
  Presidentja e vendit, Vjosa Osmani ka takuar John Kerry, të Dërguarin e Posaçëm Presidencial i Shteteve të Bashkuara për çështje klimatike dhe...
  Lajme02 Dhjetor 2023
  Një person është gjetur pa shenja jete në fshatin Livoç të Gjilanit. I njëjti dyshohet se ka kryer vetëvrasje duke u hedhur...
  Bota/Rajoni02 Dhjetor 2023
  Ushtria izraelite që nga përfundimi i armëpushimit të përkohshëm, ka sulmuar më shumë se 400 objektiva në Rripin e Gazës. Sipas deklaratës...
  Lajme02 Dhjetor 2023
  Komuna e Prishtinës ka njoftuar se sot në orën 12:05 do të bëhet testimi i alarmit publik. Sipas njoftimit, ky testim do...
  Lajme02 Dhjetor 2023
  Selatin Kaçaniku nga “Konsumatori” e ka vlerësuar ndryshe çështjen e parave të falsifikuara. Ai thotë për Front Online se kjo dukuri ndikon...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.