[wp-story]

Kronika

Përmes rrjetit social facebook, kanoset dhe shantazhohet mitrovicasi

Përmes rrjetit social facebook, kanoset dhe shantazhohet mitrovicasi
13:02 | 17 Tetor 2020

Një person është ankuar te Policia e Kosovës se përmes rrjetit social facebook është kanosur dhe shantazhuar nga një person i panjohur, raporton Front Online.

“Mitrovicë Jug 11.10.2020 – 23:19. Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se me datë 11.10.2020 përmes rrjetit social facebook është kanosur dhe shantazhuar nga një person i panjohur. Nuk raportohet për të arrestuar me vendim të prokurorit është inicuar rasti në fjalë dhe është duke u hetuar”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës./Front Online

Super zbritje në “Petrol Company”

Të tjera