[wp-story]

Lajme

Përleshje mes të rinjve në Prizren, theret një person

Përleshje mes të rinjve në Prizren, theret një person
18:06 | 01 Janar 2021

Një përleshje ka ndodhur sonte në qytetin e Prizrenit mes disa të rinjve.

Si pasoj e kësaj përleshje, një person është therur dhe është në gjendje të rëndë.

RTV Besa ka sjellë pamje nga vendi i ngjarjes, ku tashmë ka dal Policia dhe po kryen hetimet.
FrontOnline do të ju mbaj të informuar në lidhje me rastin.

 

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera