[wp-story]

Lajme

Përleshje me armë dhe sopat në mes të rrugës në Veternik

Përleshje me armë dhe sopat në mes të rrugës në Veternik
14:36 | 28 Nëntor 2020

Një rrahje mes dy personave ka ndodhur para pak çastesh në mes të rrugës në Veternik.

Gazeta Insajderi, ka gjiruar përleshjen e këtyre dy personave, ku në duar ata mbanin armë zjarri dhe sopat.

Mirëpo me të ardhur policia në vend të ngjarjes të personat kanë ikur nga vendi i ngjarjes.

Më poshtë mund të shihni pamje nga kjo përleshje:

Super zbritje në “Petrol Company”

Të tjera