Bota/Rajoni

Përleshje gjatë natës në Tiranë, plagosen me armë zjarri

Përleshje gjatë natës në Tiranë, plagosen me armë zjarri
09:10 | 16 Korrik 2020

Gjatë natës në zonën e ish-Bllokut në Tiranë ka ndodhur një plagosje me armë zjarri si pasojë e një konflikti të çastit.

Burimet bëjnë më dije se ka mbetur i plagosur një 31 vjeçar jashtë rrezikut për jetën, si dhe është goditur me sende të forta një shtetas tjetër.

Të dy janë në spital dhe po marrin ndihmë mjekësore./TCh/

Natën e Kurban Bajramit Petrol Company shpërndan 40 pako ushqimore për fëmijët jetim në Kosovë

Të tjera