[wp-story]

Kronika

Përleshje fizike midis 9 personave, në Mitrovicë, 2 prej tyre bëhen për spital

Përleshje fizike midis 9 personave, në Mitrovicë, 2 prej tyre bëhen për spital
12:42 | 05 Nëntor 2019

Nëntë persona janë arrestuar gjatë ditës së djeshme në Mitrovicë, pasi që ata dyshohet se ishin përfshirë në një përleshje fizike.

Policia e Kosovës raporton se dy të dyshuar kanë pësuar lëndime trupore dhe janë dërguar për trajtim mjekësor.

Në vendin e ngjarjes është gjetur dhe është konfiskuar një gëzhojë. Me vendim të prokurorit pas intervistimit të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt.

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit (VIDEO)

Të tjera