[wp-story]

Lajme

Përfundon takimi i Kosnett në selinë e LDK-së

Përfundon takimi i Kosnett në selinë e LDK-së
12:55 | 13 Janar 2020

Ka përfunduar takimi i Ambasadorit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Philip Kosnett, me krerët e Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Pak minuta më herët një tjetër takim të rëndësishëm në LDK zhvilloi dhe ish-shefi i misionit të OSBE, William Walker.

Pas këtij takimi nuk ka patur asnjë prononcim për media.

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera