Lajme

Përfundon intervistimi i Agim Çekut nga Gjykata Speciale

Përfundon intervistimi i Agim Çekut nga Gjykata Speciale
11:19 | 28 Shtator 2020

Ka përfunduar intervistimi i ish-komandantit të Shtabit të Përgjithshëm të UÇK-së, Agim Çeku në Prokurorinë e Specializuar në Hagë.

Këtë e konfirmoi për klankosova.tv, avokati i Agim Çekut, Artan Qerkini.Çeku sot bëri paraqitjen e tij të parë para Prokurorit të Specializuar, pas ftesës që iu bë kohë më parë për intervistim në cilësinë e të dyshuarit.

Kredi me afat rekord të shqyrtimit dhe aprovimit

Të tjera