[wp-story]

Lajme

Përfshihet nga zjarri një shtëpi në Prizren

Përfshihet nga zjarri një shtëpi në Prizren
00:06 | 13 Janar 2021

Një shtëpi është përfshirë nga flakët rreth orës 23:00, në lagjen “Jeni Mahallë” në Prizren.

Pamjet tregojnë flakën dhe tymin e madh që del nga shtëpia që po vazhdonte të digjej, raportohet nga mediat lokale.

Në vendin e ngjarjes kanë dalur zjarrfikësit, ekipet e Urgjencës dhe Policia.

“Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj

Të tjera