[wp-story]

Bota/Rajoni

Pence rezulton negativ në testin për koronavirus

Pence rezulton negativ në testin për koronavirus
15:25 | 26 Tetor 2020

Zëvendëspresidenti i SHBA-së, Mike Pence, ka rezultuar negativ në testin për koronavirus të hënën, është njoftuar nga zyra e tij, raporton agjencia Reuters.

Disa ndihmës së lartë të Pences kanë rezultuar pozitivë me koronavirus gjatë fundjavës.

“Ktë mëngjes, zëvendëspresidenti Pence dhe Zonja e Dytë kanë rezultuar negativë për COVID-19”, është thënë nga zyra e Pences.

Petrol Company në muajin e shenjtë të Ramazanit, dhuron pako ushqimore per familjet nevojtare në qytetin e Vitisë

Të tjera