[wp-story]

Lajme

PDK ende në përpilim të listës, shkak aderimet e shumta

PDK ende në përpilim të listës, shkak aderimet e shumta
23:49 | 06 Shtator 2019

Partia Demokratike e Kosovës ende nuk ka dorëzuar në KQZ listën e saj zgjedhore me kandidatët pretendentë për deputetë.

Zyrtarë të këtij subjekti partiak,  kanë bërë të ditur se kjo vonesë, po ndodhë pasi në PDK ende janë duke vazhduar aderime të reja ndaj dhe janë ende në përpilim të listës.

“Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj

Të tjera