Gjuha:
×
 • Vip
 • Vip

  “Pasha robtë…”, Stresi nervozohet nga deklarata e Xhulit, e godet me një koment

  FrontOnline
  23 Mars 2023

  Pas daljes nga shtëpia e famshme e BBVK, Xhuli vazhdimisht ka thënë se ajo e ka fituar publikun.

  Ndaj deklaratave të saj ka reaguar fituesi i BBVK Stresi.

  Ai ka goditur atë përmes një komenti duke i thënë se nuk ka fituar asgjë.

  Komenti i tij në shkrimin e Gazetës Insajderi: Pasha robtë sen s’ke fitu asgjë.

  Ndërsa kujtojmë se Xhuli ka dal si e treta në finale ajo vazhdimisht e ka konsideruar veten si stratege.

  “Une e di qe jam luanesh dhe jam stratege e fort, Stresi i ka fitu paret unë e kam fitu publikun”, kishte thënë ajo.

  Çmime më të lira të naftës dhe oferta fantastike në Petrol Company
  Nga Rubrika
  Vip31 Maj 2023
  Tashmë nuk është një sekret! Vivi dhe Geti pas disa javësh larg njëri-tjetrit e kanë gjetur gjuhën e përbashkët. Lajmi u kuptua...
  Vip31 Maj 2023
  Marrëdhënia e Luiz Ejllit me Marion dhe Jonin, dy shokët e vjetër që e surprizuan në Big Brother duket se është prishur...
  Vip31 Maj 2023
  Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari kanë qenë rivalët më të mëdhenj në edicionin e dytë të ‘Big Brother VIP Albania’. Që nga...
  Të tjera
  Lajme31 Maj 2023
  Tensionet në Veri të Kosovës kanë nxitur reagime të shumta të ndërkombëtarëve por edhe në rajon. Së fundmi ka reaguar dhe ish...
  Lajme31 Maj 2023
  Presidentja e vendit, Vjosa Osmani, në rrjetin social "Facebook",  ka shpërndarë disa fotografi nga takimi me liderët  e shteteve anëtare të Komunitetit...
  Lajme31 Maj 2023
  Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka thënë për rrjetin amerikan CNN, se, pala serbe i ka zbatuar të gjitha obligimet ndërkombëtare që...
  Lajme31 Maj 2023
  Rreth 100 serbë janë mbledhur në mbrëmjen e së mërkurës në Zveçan, në afërsi të ndërtesës komunale, ku është duke u protestuar...
  Bota/Rajoni31 Maj 2023
  Pesë persona kanë mbetur të lënduar në aksidentin afër Grupçinit në Tetovë, thonë për “Makfax” nga MPB. Nga informacionet e para mësohet...
  Lajme31 Maj 2023
  Komandanti i KFOR-it, Angelo Michelle Ristuccia, ka deklaruar se po të mos ndërhynte KFOR’i në veri, “tani do të ishim duke mbajtur...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.