[wp-story]

Bota/Rajoni

Pasardhësi i fundit i Hitlerit dënohet për pedofili

Pasardhësi i fundit i Hitlerit dënohet për pedofili
23:10 | 05 Shtator 2019

Një burrë që thotë se është pasardhësi i fundit i Hitlerit, është dënuar për pedofili pasi kishte puthur një vajzë 13-vjeçare.

Romano-Lukas Hitler, 69 vjeç, jeton në qytetin Gërlic të Gjermanisë Lindore, dhe thotë se ka lidhje gjaku me Hitlerin nëpërmjet babait të Adolf Hitlerit, Aloisit.

Ai thotë se Aloisi kishte një vëlla të vogël, nipi i të cilit ishte babai i tij.

Babai i vajzës që ka ngritur padi kishte një garazh makinash, dhe ai tha se Hitleri kishte shfaqur interes për ta blerë, por në fakt ai vinte vetëm për vajzën.

Më pas ishte përpjekur ta joshte duke i blerë lule plastike, rroba dhe ëmbëlsira, e madje i kishte kërkuar të martoheshin bashkë.

“Petrol Company” ul çmimet për 15 %. Ja sa kushton një litër naftë

Të tjera