Vip

Pas vilës së përmbytur, George dhe Amal Clooney njoftuan se sërish janë në pritje të binjakëve!

Pas vilës së përmbytur, George dhe Amal Clooney njoftuan se sërish janë në pritje të binjakëve!
15:19 | 30 Korrik 2021

Amal dhe George Clooney tashmë kanë binjakët katërvjeçarë, Ella dhe Alexander, dhe ata tani njoftuan se po presin një shtesë të re.

Aktori është 60 vjeç dhe gruaja e tij, avokate dhe aktiviste e të drejtave të njeriut, është 43 vjeçe, transmeton FrontOnline.

Mediat spekulojnë se Amal pret përsëri binjakë, ashtu si herën e kaluar. Amal Clooney kaloi tremujorin e parë dhe filloi të shfaqej përsëri në publik. Njerëzit pranë çiftit thonë se stomaku i saj së shpejti do të shfaqet me krenari.

Çifti i lumtur së pari u tha miqve të tyre se ata përgatitën një darkë intime më 4 korrik për të njoftuar “lajmin e madh”. Ata organizuan darkën në restorantin e tyre të preferuar “Il Gatto Nero”.

“George Clooney shkëlqeu me krenari dhe entuziazëm dhe mezi priste t’u tregonte të gjithëve se patën sukses me shtatzëninë e tyre të re”, tha njëri nga miqtë e tyre.

Amal dhe George Clooney e kanë dashur gjithmonë këtë, por në moshën e tyre nuk kishte asnjë garanci se ata do të kishin sukses. George e do punën dhe donte të kishte sa më shumë prej tyre, në mënyrë që Ella dhe Aleksandri të kishin shoqëri.

Binjakët e dinë se do të kenë vëllezër e motra. Amal dhe George Clooney u martuan në 2014./FrontOnline/

 

Cilësi, gatim dhe shpërblim

Të tjera