×
 • Vip
 • Vip

  Pas shoqërimit me ish-gruan, Ben Affleck fotografohet me Jennifer Lopez

  FrontOnline
  19 Shtator 2023

  Pasi u shoqërua me ish-bashkëshorten Jennifer Garner, Ben Affleck është fotografuar duke ecur me gruan e tanishme, Jennifer Lopez.

  Pasi ishte fotografuar teksa rrinte në makinë me ish-gruan e tij, duke nxitur shumë fansa të pyesnin nëse ishte një pajtim intim mes tyre, aktori dhe filmbërësi u fotografua duke bërë një shëtitje romantike me këngëtaren e famshme.

  Pasditja romantike erdhi vetëm dy ditë pasi Affleck dhe Garner u shoqëruan në një makinë dhe madje kishte shumë afrimitet mes tyre.

  (Foto: Page Six)

  Sidoqoftë, 51-vjeçari ka shuar çdo spekulim duke shëtitur me gruan e tij, me të cilën kapeshin për dore ose përqafoheshin, ndërkohë që atyre iu bashkua edhe vajza e J.Lo, Emma.

  Është interesant fakti se Ben rrallë është i buzëqeshur kur është në shoqërinë e gruas së tanishme, gjë që nuk ndodhi me ish-bashkëshorten.

  Affleck dhe Garner ishin të martuar nga viti 2005 deri në vitin 2015. Duke qenë se ish-çifti kanë tre fëmijë bashkë, ata vendosën t’i rregullojnë raportet mes tyre.

  1 abonim, 3 paisje, 240 kanale shqip – NimiTV në gjithë Evropën për vetëm 99.90€ për 12 muaj
  Nga Rubrika
  Vip03 Tetor 2023
  Jennifer Lopez ka folur së fundmi për procesin e lindjes dhe se si ndikoi në vetëbesimin e saj. Ndërsa merrte pjesë në...
  Vip03 Tetor 2023
  Gili, këngëtarja që i ka pushtuar zemrat e publikut prej vitesh, kohë pas kohe vjen me projekte të reja muzikore. Por, nuk...
  Vip03 Tetor 2023
  Eneda Tarifa do rikthehet në ekran në rolin e moderatores. Pas një pushimi të gjatë këngëtarja e njohur do të moderojë formatin...
  Të tjera
  Sport03 Tetor 2023
  Sulmuesi brazilian, Neymar ka shënuar golin e tij të parë me fanellën e Al-Hilal që prej kur u bë pjesë e tyre...
  Vip03 Tetor 2023
  Industria e argëtimit vjen gjithmonë me një dozë talenti dhe një spërkatje të thashethemeve të të famshmëve dhe spekulimeve romantike. Subjekti më...
  Lajme03 Tetor 2023
  Të shtëna me armë janë dëgjuar pak më herët në lagjën Kodra e Trimave në Prishtinë. Dyshohet se nga këto të shtëna...
  Lajme03 Tetor 2023
  Ganimete Musliu, deputete e PDK-së, ka thënë se pas sulmit terrorist në Banjskë, PDK-ja ka treguar mbështetje për Policinë e Kosovës. “Policia...
  Lajme03 Tetor 2023
  Ish-ministri i Punëve të Jashtme, Enver Hoxhaj, ka thënë që sulmi terrorist i 24 shtatorit mund të jetë i vetmi nga Serbia....
  Bota/Rajoni03 Tetor 2023
  Tre persona janë vrarë si pasojë e të shtënave me armë zjarri në një qendër tregtare në qendër të kryeqytetit tajlandez, Bangkok....

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.