Vip

Pas puthjeve me Beatrixin, Semi i hakmerret Donaldit me këtë veprim

Pas puthjeve me Beatrixin, Semi i hakmerret Donaldit me këtë veprim
08:40 | 03 Dhjetor 2021

Mbrëmja e djeshme ku Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj shkëmbyen puthje pasionante u bë bujë në medie.

Për këtë kanë reaguar shumë fytyra të njohura të programit disa duke e kritikuar disa duke e përkrahur aktorin dhe këngëtaren.

Pas këtij veprimi Semi Jaupaj (shoqja e ngushtë e Bora Zemanit) ka vendosur ta largoj Donaldin nga rrjetet sociale, teksa ky i fundit jo.

Kujtojmë se, Semi dhe Donaldi kanë qenë shumë të lidhur me njëri-tjetrin gjatë kohës kur edhe këngëtarja ishte pjesë e shtëpisë së “Big Brother Vip”.

Prince Caffe: Hape dhe fito preminë kryesore, çdo muaj nga një Fiat 500

Të tjera