×
 • Vip
 • Vip

  Pas ndarjes Lirmi ka dy fjalë për Lulen

  FrontOnline
  23 Shtator 2023

  Lirimi dhe Lulja u bën një nga çiftet më të komentuara ditët e fundit.

  Një ndarje që ngjalli shumë pikëpyetje për ndjekësit e tyre, por pa asnjë sqarim, shkruan “Kosovarja”.

  Lirimi së fundmi ndau një video ku nga teksti i këngës që këndon kuptohet qartë se ende e dashuron dhe kërkon të rikthehet tek Lulja.

  Por këto fjalë a do të ia zbusin zemrën Lules?!

  Koha do të na tregoi të gjitha…

  Njoftimet nga KEDS për punimet në rrjet, vendet që do të mbesin pa rrymë
  Nga Rubrika
  Vip06 Dhjetor 2023
  Banori i Big Brother VIP Kosova, Buci ka folur mbi relacionin aktual që ka me Santianën. Në një bisedë me Besin, Shqipen...
  Vip06 Dhjetor 2023
  Banorja e Big Brother VIP Kosova, ka bërë rrëmujë, teksa i ka gjuajtur në pishinë rrobat e Ganiut e të Bleros. Por,...
  Vip06 Dhjetor 2023
  Kantautori nga Shqipëria, Alban Skënderaj ka publikuar projektin më të ri muzikor. Artisti i njohur ka lansuar kolonën zanore të filmit të...
  Të tjera
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, deklaroi se draft-statuti për Asociacionin, të cilin e ka pranuar nga ndërmjetësit e...
  Bota/Rajoni06 Dhjetor 2023
  Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë akuzuar katër ushtarë rusë për krime lufte, për veprimet e tyre ndaj një amerikani gjatë pushtimit...
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ka marrë pjesë në organizimin e Ambasadës së Finlandës me rastin e...
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, u takua ditën e sotme me Drejtoreshën Rezidente të Programit për Kosovë nga Instituti Republikan...
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Kosova ka shënuar rënie në renditjen e testit PISA, që mat aftësitë e nxënësve në lexim, shkencë e matematikë. Rezultatet u vlerësuan...
  Vip06 Dhjetor 2023
  Ganiu dhe Linda drisa po hanin kanë debatuar. Linda i është drejtuar duke i thënë se “kqyre punën tënde”. Kurse Gania i...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.