[wp-story]

Lajme

Pas konfirmimit të 129 rasteve të reja me Covid-19, Ministri i Shëndetësisë paralajmëron këto masa

Pas konfirmimit të 129 rasteve të reja me Covid-19, Ministri i Shëndetësisë paralajmëron këto masa
20:53 | 15 Qershor 2020

Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, është deklaruar pas konfirmimit të 129 rasteve të reja me koronavirus.

Sipas Zemajt, ky numër ka treguar papërgjegjësinë e qytetarëve karshi lirimit të masave.

“Mendoj që ky numër ka treguar papërgjegjësinë tonë pas lirimit të masave, dita e sotme e ka qitë në sipërfaqe lirinë e tepruar dhe papërgjegjësinë për ta ruajtur shëndetin personal dhe të tjerëve”, deklaroi Zemaj në ‘RTV Dukagjini’,

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market