[wp-story]

Vip/Kultura

Pas ditëlindjes, Elita na prezanton me dhuratën më ‘romantike’ që pranoi

Pas ditëlindjes, Elita na prezanton me dhuratën më ‘romantike’ që pranoi
00:05 | 30 Qershor 2020

Moderatorja, Elita Rudi, është një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo është shumë e komentuar sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Elita është shumë aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme.

Në foto e fundit ajo ka treguar se pranoi si dhuratë një buqetë me lule./ORAinfo/

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera