[wp-story]

Lajme

Pas Aida Dërgutit edhe një deputet i PSD-së dorëzohet: Nuk do të jem kandidat

Pas Aida Dërgutit edhe një deputet i PSD-së dorëzohet: Nuk do të jem kandidat
09:57 | 06 Shtator 2019

Ish deputeti i Kuvendit, Faton Topalli, ka bërë të ditur se nuk do të hyjë në garën e 6 tetorit, për të siguruar një vend në Kuvendin e Kosovës.

Njësoj sikurse edhe Aida Dërguti, Topalli, ka thënë se arsyet që ai nuk do të jetë pjesë e garës, janë krejtësisht personale, teksa ka thënë se ai do të jetë shef i Shtabit Zgjedhor në Ferizaj.

Portali “Front Online ditë më parë patë raportuar se në listë për deputet nga PSD, nuk do të jetë Faton Topalli.

Fisnik Ismaili dhe Frashër Krasniqi në listë për deputetë, por jo edhe kolegu i tyre (Foto)

“M Sillosi” S’ka nëvojë për panik, grurë ka me bollëk

Të tjera