[wp-story]

Bota/Rajoni

Partia e Ivanoviqit hyn në listë zgjedhore me Listën Serbe

Partia e Ivanoviqit hyn në listë zgjedhore me Listën Serbe
13:10 | 05 Shtator 2019

Iniciativa Qytetare “Demokracia e Lirë e Drejtësisë” (SDP) e Oliver Ivanoviqit të vrarë, do të jetë në listën “Srpska Lista-Aleksandar Vuçiq” në zgjedhjet e 6 tetorit në Kosovë.

“Në këtë moment, serbët në Kosovë kanë nevojë për unitet, mbështetjen e shtetit të Serbisë për mbijetesën dhe ruajtjen e interesave kombëtare dhe kombëtare,” tha Iniciativa e Qytetarëve SDP në një deklaratë për media.

Petrol Company në muajin e shenjtë të Ramazanit, dhuron pako ushqimore per familjet nevojtare në qytetin e Vitisë

Të tjera