Lajme

Parashikimi i motit për të premten

Parashikimi i motit për të premten
23:39 | 01 Dhjetor 2022

Për të premten parashikohet të mbajë mot me vranësira dhe intervale kthjellimesh. Ka mundësi të ketë ndonjë reshje të izoluar, njofton Meteo Kosova.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 5-20 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej -1 deri në 3°C, ndërsa ato maksimale prej 7 deri në 10°C. /Front Online/

Stresi thotë se Vivien s’ka fuqi pa Getinjon, pajtohet Lugati

Të tjera