Lajme

Parashikimi i motit për të mërkurën

Parashikimi i motit për të mërkurën
23:53 | 24 Janar 2023

Për të mërkurën parashikohet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe në intervale të caktuara pritet të ketë reshje të izoluara shiu dhe bore, njofton Meteo Kosova, transmeton Front Online.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 13-30 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 0 deri në 3°C, ndërsa ato maksimale prej 2 deri në 7°C. /Front Online

Kush janë parakushtet efektivitetit dhe efiçiencës?

Të tjera