[wp-story]

Bota/Rajoni

Pamjet e para të shpërthimit nuklearë në Rusi (Foto)

Pamjet e para të shpërthimit nuklearë në Rusi (Foto)
19:16 | 10 Gusht 2019

Në rrjetin social “Twiter” janë paraqitur video incizime nga një fatkeqësi që ka ndodhur në uzinën bërthamore Rasat në Rusi, raportojnë mediet ndërkombëtare transmeton portali “Front Online”.

Raportohet për pesë ekspertë të vdekur nga ky eksplodim dhe tre të tjerë të lënduar. /Front Online/

“M Sillosi” S’ka nëvojë për panik, grurë ka me bollëk

Të tjera