×
 • Lajme
 • Lajme

  Pamjet e aksidentit të rëndë në autostradë, një grua shqiptare në gjendje të rëndë

  FrontOnline
  03 Nëntor 2019

  Një aksident ka ndodhur këtë mbrëmje në autostradën Tiranë- Durrës, ku një makinë është përplasur me bordurën ndarëse të rrugës.

  Si pasojë e impaktit të fortë një grua ka mbetur e plagosr. Sipas të dhënave paraprake, gruaja ndodhet në gjendje të rëndë.

  Makina ka humbur kontrollin dhe është përplasur me bordurën. Si pasojë e aksidentit edhe një shtyllë është rrëzuar. Më poshtë disa nga pamjet në vendngjarje./Front Online/

  Prince Caffe pjesëmarrës në panairin DUBAI EXPO 2021
  Nga Rubrika
  Lajme01 Dhjetor 2023
  Policia e Kosovës ka konfirmuar se dy persona janë arrestuar në lidhje me vrasjen e Liridona Murselit. Sipas raportimeve, Naim Murseli dyshohet...
  Lajme01 Dhjetor 2023
  Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli, ka thënë se kush është prapa vrasjes së Liridona Muselit duhet të dalë para drejtësisë. Pacolli potencoi...
  Lajme01 Dhjetor 2023
  Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona për rastin e vrasjes së Liridona Murselit, vrasje kjo e cila tronditi vendin më 29...
  Të tjera
  Lajme01 Dhjetor 2023
  Vizitën e tij në Komunën e Gjilanit, Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, e vazhdoi duke i përcjellë nga afër punimet...
  Vip01 Dhjetor 2023
  Banorët e Big Brother VIP Kosova, Besi dhe Shqipja mbrëmë kanë debatuar me ironi mes vete. Po ashtu Besi edhe i ka...
  Vip01 Dhjetor 2023
  Santiana, Buci dhe Besi pas përfundimit të darkës së të nominuarve, kanë komentuar rreth saj dhe si shkoi darka. Santiana dhe Buci...
  Vip01 Dhjetor 2023
  Mbrëmë pas darkës së të nominuarve kanë ndodhur disa biseda interesante, po ashtu janë dhënë edhe disa deklarata të forta. Derisa Buci,...
  Vip01 Dhjetor 2023
  Mbrëmë banorët e Big Brother VIP Kosova, Santiana dhe Buci kanë diskutuar për marrëdhënien e tyre në lojë. Santiana e ka pyetur...
  Vip01 Dhjetor 2023
  Banori i Big Brother VIP Kosova, Blero është shprehur i habitur me një pyetje të marrë nga publiku. Pyetja ishte se kë...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.