Lajme

Pamjet e aksidentit të rëndë në autostradë, një grua shqiptare në gjendje të rëndë

Pamjet e aksidentit të rëndë në autostradë, një grua shqiptare në gjendje të rëndë
19:38 | 03 Nëntor 2019

Një aksident ka ndodhur këtë mbrëmje në autostradën Tiranë- Durrës, ku një makinë është përplasur me bordurën ndarëse të rrugës.

Si pasojë e impaktit të fortë një grua ka mbetur e plagosr. Sipas të dhënave paraprake, gruaja ndodhet në gjendje të rëndë.

Makina ka humbur kontrollin dhe është përplasur me bordurën. Si pasojë e aksidentit edhe një shtyllë është rrëzuar. Më poshtë disa nga pamjet në vendngjarje./Front Online/

Prince Caffe shpërblen për festa Fitoren me veturë Fiat 500

Të tjera