×
 • Lajme
 • Lajme

  Pamje të rënda, fëmija 3-vjeç rrahet brutalisht nga edukatoret në çerdhe në Fushë Kosovë

  FrontOnline
  19 Shtator 2023

  Qytetari Fatos Geci, deklaron se nipi i tij 3-vjeç është rrahur brutalisht nga mësueset në çerdhen e fëmijëve “Gëzimi ynë” në Fushë Kosovë.

  Në pamjet e publikuara nga ambientet brenda çerdhes shihet teksa nipi i tij 3-vjeç, tërhiqet zvarrë nga mësueset, ndërsa ka publikuar edhe foto nga lëndimet që ka marrë fëmija.

  Ai ka kërkuar nga organet e drejtësisë të reagojnë në ndërmarrjen e veprimeve ndaj mësueseve, ndërsa ka theksuar që nipi i tij si pasojë e rrahjes, përveç lëndimeve trupore, ka pësuar trauma të rënda psikike.

  Kujdes pamje të rënda:

  Kush ështe kosovari THE VICTOR që synon tregun e jashtëm? (video)
  Nga Rubrika
  Lajme04 Tetor 2023
  Gjermania të mërkurën e quajti tërheqjen e trupave të Serbisë nga kufiri me Kosovën një “hap të rëndësishëm”, por i kërkoi Beogradit...
  Lajme04 Tetor 2023
  Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia ka thënë se votimi në lexim të parë i Projektligjit për shëndet riprodhues dhe fertilizim të asistuar...
  Lajme04 Tetor 2023
  Pas ngjarjes që ndodhi në Banjskë të Zveçanit, NATO ka marrë vendim që të shtojë numrin e pjesëtarëve të KFOR-it në veri....
  Të tjera
  Lajme04 Tetor 2023
  Instituti Demokratik i Kosovës (KDI) shpreh shqetësim lidhur me mos votimin e marrëveshjeve ndërkombëtare nga ana e Kuvendit të Kosovës as në seancën e sotme. Pesë marrëveshje ndërkombëtare që janë sjellur...
  Lajme04 Tetor 2023
  Ministri i Ushqimit dhe Bujqësisë i Gjermanisë, Cem Ozdemir, ka përgëzuar Qeverinë dhe Policinë e Kosovës për veprimet e tyre pas sulmit...
  Bota/Rajoni04 Tetor 2023
  Ambasadorja amerikane në Shkup, Angela Ageler, i bëri thirrje të mërkurën Maqedonisë së Veriut për një proces transparent dhe të ligjshëm në...
  Sport04 Tetor 2023
  Kupa e Botës 2030 do të mbahet në gjashtë vende dhe në tre kontinente, ka konfirmuar FIFA. Spanja, Portugalia dhe Maroku kanë...
  Bota/Rajoni04 Tetor 2023
  Kryetari i komunës së Preshevës, Shqipërim Arifi, ka thënë se gjuha e ashpër e presidentit të Serbisë, Aleksandër Vuçiq, i ka motivuar...
  Lajme04 Tetor 2023
  Njësitet Antikontrabande të Doganës së Kosovës vazhdojnë me aksione befasuese nëpër barnatore të ndryshme për të luftuar kontrabandën me barna. Gjatë kësaj...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.