Kronika

Pamje nga përplasja ndërmjet dy veturave në Malishevë

Pamje nga përplasja ndërmjet dy veturave në Malishevë
16:47 | 10 Shtator 2020

Një aksident ka ndodhur të martën në Malishevë, përkatësisht në fshatin Carallukë.

Në bazë të një video që ka siguruar Gazeta Infokus, për shkak të shpejtësisë një veture ka humbur drejtimin dhe është përplasur me një veturë tjetër.

Në këtë aksident ka dëme të mëdha materiale, mirëpo sipas videos të dy shoferët janë në gjendje të mirë.

E në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës nuk figuron asnjë aksident në Malishevë në atë ditë.

Përderisa brenda 24 orëve të fundit në vend kanë ndodhur 43 aksidente, ku 15 janë me të lënduar ndërsa 28 më dëme materiale.

Më poshtë Gazeta Infokus ju sjelle pamje nga vendi i ngjarjes.

Është koha të shijojmë çokollatën më të mirë..

Të tjera